Guest book

Guest book

Name and surname:
Your e-mail: (isn`t visible on website)
Heading of text:
Your text:  
Validation code: (please write out this code)
Zdeněk Polák: Dotaz na koncert v Brně - 20.02.2015 20:24
Zdravím Vás, Michale! Rád bych se dotázal na místo konání Vašeho koncertu s Michalem Nejtkem v Brně v dubnu 2015. Nedážu nikde (krom Vašich stránek) ten koncert najít. Rád bych jej nepromeškal tak, jako se tomu stalo někdy před dvěma lety. Předem děkuji za odpověď. Přeji Vám hezké dny, Zdeněk
Miloš Pernica: Zájem o vystoupení Michal Pavlíček + Michal Nejtek, případně M.Pavlíček trio v Blansku v termínech 22.9. nebo 24.11.2015. - 13.01.2015 08:04
Dobrý den Michale. Pořádám v Blansku ve spolupráci s KSMB cyklus kytarových koncertů Miloš Pernica a hosté, letos bude 6. ročník. Hraji zde na klasickou kytaru a snažím se kytaru jako nástroj propagovat na veřejnosti a představovat ji v jejich různých polohách a žánrech. V minulosti zde kromě klasiky zaznělo flamenco, folk, jazz apod. El. kytara zde sice také zazněla v mém podání, ale jen jako zpestření programu s klasikou. Vystoupili např. Milan Kašuba Trio, Vilém Spilka a Two Generation Trio, Vladimír Merta, Štěpán Rak, Lubomír Brabec. Koncerty obyčejně probíhají tak, že první půli hraji já, druhou hosté. Bylo by mi velkou ctí a potěšením, pokud byste v mém pořadu vystoupil. Jestli by to bylo možné, brzo se mi prosím ozvěte. Děkuji. Miloš Pernica, kytarista. :-)
torst: Fiat Lux 2014 - 08.01.2015 08:35
Slyšeli jste nové Stromboli ? Ne? O nic jste nepřišli. 10 ukolébavek, resp. jedna na 1 způsobů. Občas ucházejícící sólo, jinak metrák nudy !! Překomplikovaný pseudointelektuálský texty, na kterých si občas BB láme jazyk. Ale to vůbec nevadí ! Hlavně, že Mistr použil nejkvalitnější zesíky a špičkový kytary, takže zvuková kvalita je dokonalá. P.S. : Zlatý ´80 ky, zlatý rockmanovský období !!
Jirka: Ještě k FIAT LUX - 06.01.2015 12:50
Myslím si, že FIAT LUX je z dosavadních tří erupcí Stromboli ta nej. Tolik úžasného kytarového magmatu, který se z ní valí, nemá obdoby. Je to logické, je to dáno tvůrčí a instrumentalistickou vyzrálostí jedinečného Michala Pavlíčka. Dále pak precizí ,,technologie,, přenosu stop Michalem rozezněných strun na CD. Neumím si ale představit tuto muziku hrát na koncertech pouze s jednou (rozuměj obsazení) kytarou. Z jedinečné hudební nádhery, která je na tomto třetím albu Stromboli umístěna, to musí sklouznout do pouhé instrumentální exhibice tak, jako tomu bylo v O2. A to by bylo škoda. Snad se budu mýlit !
Radek: Stromboli - 16.12.2014 11:14
Dobrý den, včera mě překvapil film Hasiči z roku 2010 a již po pár tónech jsem poznal Vaši hudbu, která hodně připomíná song Tetování z nové desky Fiat Lux. Rodila se představa nové desky Stromboli už před čtyřmi lety? Jinak díky za skvělý koncert v O2 Areně. A příští rok bude opět Váš - BSP, Stromboli, Supergroup - moc se těším! A doufám, že zazní Ivanhoe! Jinak Vám, Michale, a všem Vašim blízkým přeji krásné a klidné Vánoce.
Zuzana: veliké dík - 11.12.2014 08:49
Michala moc děkuji za koncert v O2, byl naprosto úžasný. A jak tak koukám na koncerty na léto mám docela jasno o svém programu :-) Dík
Jirka: FIAT LUX - 09.12.2014 09:19
Nechal jsem si časový odstup na vydýchání rozpaků z ozvučení kytar na koncertu a CD si pouštím stále dokola až po několika dnech ... co dodat ?! Jak je to možné, že standardní, stejné rokové kytarové postupy a gryfy lze a to už několik desetiletí po sobě, poskládat pokaždé jinak a pak to jedinečně zahrát ... to vše doplnit decentními klávesami s dokonale řemaslnými bicími a basou a to klidně 10x po sobě na jednom albu? To je prostě dáno několika málo lidem na tomto světě. Vy pane Michale Pavlíčku mezi ně patříte na první místo. Díky!
honza vagner: pokoncertí v sopce stromboli - 08.12.2014 15:41
Ahoj Michale, kapela stromboli a její muzika je moje srdeční záležitostí již od začátku vašeho vzniku, kdy mi bylo tak 12 let :). Čím víc tuhle muziku člověk poslouchá, tím víc se mu líbí a takových kapel věru příliš není. Živě si pamatuji váš koncert na centrálním tenisovém kurtu na pražské Štvanici, který mě úplně pohltil. Říkal jsem si, jestli se ten pocit, kdy tě to vtáhne a běhá ti z toho až mráz po zádech, znovu dostaví a ... dostavil. Bylo to znovu úžasné. Za to jsem tobě i celé kapele prostě musel poděkovat. Díky! Honza
Boyda: Děkuji - 07.12.2014 23:35
Michale, moc díky za to, že se Vám povedlo mne časovou smyčkou dostat o něco desetiletí a kilometrů zpět, kdy jsem byl na jednom z Vašich prvních koncertů v Lidovém domě ve Vysočanech. Tehdy to bylo naprostý šok. Poté jsem měl i možnost Vás poznat osobně, když jsem v roce 1987 pomáhal se stavbou na Vaší chalupě. Věnované a podepsané dvojalbum kdesi zavál čas, ale Stromboli mne provázelo a provází celým životem. A o tom, že je to trvalá hodnota, svědčí, že moje kamarádka, která se v Té době sotva narodila a nijak jsem ji cíleně na tento styl muziky nepřipravoval, Váš čtvrteční koncert považuje za jeden z The Best jejího vnímání hudby. Takže návrat Stromboli nemá smysl pouze pro pamětníky, jak píše recenzent Bezr. Je to dárek pro všechny, kteří nechtějí jako pamětníci pouze doma u počítače hrát staré kusy a vzpomínat na živé poznání, jako i objev pro Ty, kteří se k tomu přehrávání ani nemohli dostat, protože nevěděli. Ještě jednou díky, pevné zdraví, rodinnou pohodu další stromboláckou inspiraci a těším se zas někdy na koncíku.
ROMAn: STROMBOLI - 07.12.2014 17:14
DOKONALE STROMBOLI JEN TAK DAL.DEKUJI ROMAN
Láďa Tichý: Michale, díky - 06.12.2014 17:15
Díky za znovuvzkříšení Stromboli. Skvělá muzika jako za starých bolševických časů....a to je dobře. Na to dnešní "hudební hvězdy" těžko někdy dosáhnou. Díky. Láďa - Walkers.
Dvorek: Špica! - 05.12.2014 23:29
Už turné "Trio Michala Pavlíčka a Bára Basiková" jasně naznačilo, co v době comebacků, reunionů a hladu po dobrým bigbítu muselo logicky přijít - návrat Stromboli. Kdyby nebyl, něco by tu chybělo napořád. Včera jsem si na tu PARÁDU zajel do Prahy (pro jistotu) i když věřím, že s tím ansámblem přijedete i do Brna. Naprosto luxusní záležitost. Rád jsem to zažil, slyšel a viděl. Bomba! Až přijedete do Brna, zase poběžím pro lupeny. No a cédo točím pořád dokola. Překvapivě jiný, než jsem čekal, ale naprosto perfektní.
Jirka: Skvělý koncert, ale ... - 05.12.2014 15:43
Zdravím Vás Michale a děkuji za dárek k 60-tinám. Skvělá Bára, Kryšpín, oba obzvláště bezpražcově basáci. KORG - zklamání, nějak se to bilo nebo interferovalo s Vašimi pěti kytarami. Tři z nich Michale, zvukově hrozné a ty dvě HSH a SSS Michale jakžtakž, ale špatné. Moc jsem se těšil ale zvukově byly Vaše kytary zklamání. Jak jste si nás vychoval a namlsal na svých původních kytarových partech s originálními STRATY, LP a ,,krabičkmi, tak nějak celé znělo divně. Snad to neměl být záměr. Držím palce a přeji všem hodně zdraví.
Jaroslav Hokr: Poděkování za koncert - 05.12.2014 12:05
Opět se ukázala nadčasovost písniček kapely STROMBOLI. Díky za Váš fantastický včerejší koncert !
Fero Homola: LP BIG HEADS - 02.12.2014 07:10
Pozdravujem chcem si kupiť LP Big Heads a nemôžem ju zohnať nebude nejaká reedícia,nebude sa lysovať nanovo aj čombio? dakujem za odpoved....fero
∑ 1/28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..  next »